żywienie koni

Zajmujemy się dystrybucją pasz i suplementów dla koni najlepszych, uznanych i sprawdzonych w świecie marek. W doborze produktów wykorzystujemy naszą wieloletnią wiedzę i doświadczenie w pracy z końmi.

Dokładamy wszelkich starań, aby każdy z Państwa ulubieńców znalazł w naszej ofercie coś wyjątkowego. Posiadamy produkty dla koni dopasowane do każdego etapu ich rozwoju: począwszy od momentu narodzin poprzez czas największych sukcesów sportowych i obciążeń treningowych a kończąc na okresie końskiej emerytury.

Dla szczególnie wymagających wierzchowców proponujemy indywidualną dietetykę prowadzoną w oparciu o program żywieniowy KER (Kentucky Equine Research).

Dla wszystkich wierzchowców oferujemy również przeprowadzenie badań: morfologii krwi, trichoskopii skaningowej włosa oraz unguloskopii skaningowej kopyta, których wyniki pozwolą na precyzyjne dobranie pasz i /lub suplementów.

Nie czekaj! Zamów paszę ON – LINE

W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty takich marek jak:


Logo-Besterly
logo_st_hippolyt
agrobs-logo
humawet
gold_label_logo
_logo
logo_cortaflex_male
keralit-logo_150_150
vital_horse_gramme_logo
vital_horse_equistro_logo
vital_horse_intra_care_logo
vital_horse_pro-linen-logo
Ta strona wykorzystuje pliki cookies, dzięki którym może działać lepiej. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
OK, Rozumiem
x