Proponujemy Państwu kompleksową organizację imprez, szkoleń oraz zawodów jeździeckich.

Projektujemy imprezy dostosowane do wymagań organizatora, miejsca oraz rangi zawodów. Zajmujemy się wszelkimi formalnościami i działaniami począwszy od wpisania imprez do kalendarza zawodów, ustaleniem propozycji zawodów poprzez obsadę osób oficjalnych, bieżącą koordynację przygotowań infrastruktury oraz przebiegu widowiska na zabezpieczeniu technicznym i medycznym kończąc.

Wielokrotnie mieliśmy przyjemność organizować cykl imprez pod nazwą „Puchar Dolnośląskiego Związku Jeździeckiego w Skokach Przez Przeszkody”, „Jeździecki Puchar Wzgórz Trzebnickich” czy Mistrzostwa Dolnego Śląska w Skokach Przez Przeszkody.

Prowadzimy również szkolenia mające na celu podniesienie świadomości i wiedzy osób związanych z końmi, m.in.  „Akademię Zdrowia Konia” oraz szereg „klinik” i konsultacji jeździeckich z najlepszymi trenerami i szkoleniowcami w kraju.
W 2011 roku, przy współpracy z Uniwersytetem Przyrodniczym we Wrocławiu współorganizowaliśmy szkolenie z dr Gerdem Heuschmannem – absolwentem i szkoleniowcem Niemieckiej Szkoły Jazdy w Warendorfie, autorem książek „Gdyby konie mogły krzyczeć”, „Nos do przodu” i „W poszukiwaniu równowagi”.

Zapraszamy do współpracy zarówno firmy i instytucje, jak i osoby prywatne.