Znamy już klasyfikację jeźdźców, walczących o punkty do klasyfikacji Vital Horse Jumping Cup 2017.

Dekoracja konkrusu

Po drugim skokowym weekendzie w Ośrodku Jeździeckim Arkadia w Wielkiej Lipie zawodnicy i zawodniczki 😉 powiększyli swój dorobek o kolejne punkty kwalifikacyjne do klasyfikacji końcowej Vital Horse Jumping Cup 2017.

W grupie Bursztynowej pierwsze trzy amazonki, reprezentujące KJ Picador umocniły swoje pozycje na czołowych lokatach. W dalszym ciągu prowadzi i Amelia Lis przed Adrianną Petyniak i Magdaleną Drewnik ale tuż za nimi jest Anzelm Galicki, który z zawodów na zawody zdobywa kolejne punkty.

W grupie Diamentowej mamy zmianę na pozycji lidera. Z trzeciej lokaty na pierwszą wspięła się Anna Górzeńska z KJ Victor. Drugie miejsce w dalszym ciągu zajmuje Kamila Błaszczyk z KS Arkadia a trzecie miejsce zajmuje Weronika Guszpil z KJ Jaroszówka. W tej grupie różnice punktowe są naprawdę niewielkie i do finału jeszcze może się bardzo dużo wydarzyć.

Jeśli jesteście ciekawi jak poradzą sobie zawodnicy podczas najbliższych zawodów (24-26 czerwca 2017) – zapraszamy do odwiedzenia Ośrodka Jeździeckiego Arkadia w Wielkiej Lipie oraz do śledzenia naszego profilu na facebook’u.

Ty też możesz jeszcze wziąć udział w Vital Horse Jumping Cup 2017!

Zobacz pełną klasyfikację Vital Horse Jumping Cup 2017.