Znamy już punktację zawodników startujących w ramach Vital Horse Jumping Cup 2017 po wszystkich zawodach kwalifikacyjnych.

Ameila Lis MDŚL 2017

Ameila Lis / Mistrzostwa Dolnego Śląska 2017

Przed nami już tylko wielki finał, który odbędzie się w dniach 22-24 września 2017 roku, na hipodromie Ośrodka Jeździeckiego Arkadia w Wielkiej Lipie.

W grupie Bursztynowej pierwsze i drugie miejsce zajmuję amazonki Klubu Jeździeckiego Picador. Są to Adrianna Petyniak, która zgromadziła 178 punktów oraz Amelia Lis z dorobkiem 168 punktów. Na trzecim miejscu plasuje się Anzelm Galicki Klub Sportowy Arkadia Wielka Lipa, który zdobył do tej pory 150 punktów.

Jak widać różnice punktowe w tej grupie Vital Horse Jumping Cup 2017 są niewielkie, tym bardziej, że punkty zdobyte podczas zawodów finałowych mnożymy x2.

Czy świeżo upieczona Mistrzyni Dolnego Śląska w kategorii Amatorów – Adrianna Petyniak wytrzyma presję i dowiezie prowadzenie w Vital Horse Jumping Cup do samego końca?Tego dowiemy się już niebawem!

W grupie Diamentowej na prowadzeniu jest ciągle zawodniczka Klubu Sportowego Arkadia Wielka Lipa – Kamila Błaszczyk (116 pkt.) ale po piętach depcze jej ubiegłoroczny zwycięzca w tej kategorii – Andrzej Kisilewicz (94 pkt.). Na trzecie miejsce wskoczyła Weronika Dźwigońska (74 pkt.) WKS Śląsk Wrocław, która z pewnością będzie chciała zrekompensować sobie i kibicom upadek w trakcie Mistrzostw Dolnego Śląska wyśmienitą jazdą podczas finału Vital Horse Jumping Cup 2017.

Jak zakończy się ostateczna rywalizacja w grupie Diamentowej? Czy aktualnie kontuzjowana liderka zdąży wrócić do formy przed finałem? Wszystkiego dowiemy się kibicując podczas zawodów 22-24 września w Wielkiej Lipie.

Serdecznie zapraszamy do Arkadii!

Kliknij aby zobaczyć aktualną klasyfikację Vital Horse Jumping Cup 2017!