Zwycięzcy w kat. Amatorów 2017

Zwycięzcy w kat. Amatorów 2017

Po raz czwarty firma Vital Horse ma zaszczyt być gospodarzem Mistrzostw Dolnego Śląska w skokach przez przeszkody, które zorganizujemy przy współpracy z Ośrodkiem Jeździeckim Arkadia w Wielkiej Lipie, w dniach 7-9 września 2018r.

Zapraszamy zawodników, trenerów oraz wiernych kibiców do uczestnictwa w wyjątkowym święcie jeździectwa na Dolnym Śląsku.

Patronat Honorowy nad wydarzeniem objął burmistrz Obornik Śląskich -
p. Arkadiusz Poprawa.

W trakcie trzech dni zmagań jeździeckich wyłonimy Mistrzów Dolnego Śląska w następujących kategoriach:
- Amatorów,
- Kuców
- Juniorów Młodszych
- Juniorów
- Seniorów

Dodatkowo odbędą się konkursy regionalne i towarzyskie.

Program godzinowy:
Piątek 7 września 2018.

9.00 Konkurs nr 1 Towarzyski (70 cm) – dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1
10.30 Konkurs nr 2 – zwykły art. 238 pkt 2.1 – I Półfinał Kucy gr A (55cm)+B (70 cm)
11.15 Konkurs nr 3 – zwykły art. 238 pkt 2.1 – I Półfinał Kucy gr C (85cm)+D (90cm)
12.15 Konkurs nr 4a – zwykły art. 238 pkt 2.1 kl. LL (90 cm) I Półfinał Amatorów
12.55 Konkurs nr 4b – zwykły art. 238 pkt 2.1 kl. LL (90 cm) Regionalny otwarty
13.45 Konkurs nr 5 kl. L (95 cm) – zwykły art. 238 pkt 2.1 I Półfinał Juniorów Młodszych
14.45 Konkurs nr 6 kl. L (100 cm) – dokładności bez rozgrywki art. 238 pkt 1.1 otwarty
15.40 Konkurs nr 7a kl. P (110 cm) – zwykły art. 238 pkt 2.1 I Półfinał Juniorów
16.10 Konkurs nr 7b kl. P (110 cm) – zwykły art. 238 pkt 2.1 otwarty
17.10 Konkurs nr 8a kl. N (120 cm) – szybkości art. 263 I Półfinał Seniorów
17.50 Konkurs nr 8b kl. N (120 cm) – szybkości art. 263 otwarty

Podane godziny mogą ulec zmianie +/- 15 min.

Sobota 8 września 2018 (WSTĘPNE).

8.30 -Konkurs nr 9: II półfinał Kucy A i B
9.15 -Konkurs nr 10: towarzyski 70 cm
10:45 -Konkurs nr 11: II półfinał Kucy C i D
wspólne oglądanie parkuru przed konkursami 12a i 12b
11:40 -Konkurs nr 12a: II półfinał Amatorów
12:20 -Konkurs nr 12b: LL otwarty
wspólna dekoracja konkursu 12a i 12b
13:20 -Konkurs nr 13: II półfinał Juniorów Młodszych
14:25 -Konkurs nr 14: L otwarty
wspólne oglądanie parkuru przed konkursami 15a i 15b
15:35 – Konkurs nr 15a: II półfinał Juniorów
16:00 – Konkurs nr 15b: P-1 otwarty
wspólna dekoracja konkursu 15a i 15b
wspólne oglądanie parkuru przed konkursami 16a i 16b
17:00 – Konkurs nr 16a: II półfinał Seniorów
17:40 -Konkurs nr 16b: N otwarty
wspólna dekoracja konkursu 16a i 16b

Podane godziny mogą ulec zmianie +/- 15 min.

Kliknij i zobacz propozycje zawodów

Przejdź do panelu zgłoszeń i zapisz się już teraz

 

Do zobaczenia na hipodromie w Wielkiej Lipie ;-)