Znamy już zwycięzcę konkursu o Puchar Vital Horse.

Po bardzo emocjonującej walce zwycięzcą konkursu w ramach Regionalnych Zawodów Jeździeckich w skokach przez przeszkody został Michał Puć, dosiadający konia o imieniu Tissu-s, reprezentujący barwy Klubu OSK Michalscy. Na drugim miejscu uplasowała się Wiktoria Woźniak z Karkonoskiego Klubu Jeździeckiego, a na trzecim Wiesław Apanasewicz z JKS Jaroszówka.
Zawody odbyły się w dniach 16-17 maja 2015r, w Ośrodku Jeździeckim Arkadia w Wielkiej Lipie, a ich współorganizatorem była firma Vital Horse.
Bardzo sympatycznym akcentem było także wręczenie pucharu Vital Horse dla najmłodszego uczestnika zawodów, którym okazała się dziesięcioletnia Victoria Kołodziejczyk.
Reprezentantka Klubu Jeździeckiego Stajnia Bukowiec, na kucu Arian startowała z powodzeniem w konkursach klasy LL. Mamy nadzieję, że tak dobra jazda w tym wieku przyniesie wiele sukcesów w przyszłości!
Sprawny przebieg zawodów, duża frekwencja oraz uśmiech na twarzach zawodników utwierdziły nas w przekonaniu, że duży wysiłek włożony w przygotowanie zawodów nie poszedł na marne.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom zawodów, osobom zaangażowanym w organizację dziękujemy za pomoc i już teraz zapraszamy na kolejną imprezę, która odbędzie się 30 maja na hipodromie w Wielkiej Lipie.
puchar_vital_horse_dla_najmlodszego_zawodnika

Victoria Kołodziejczyk – najmłodszy uczestnik zawodów.