skok

Fot. Marta Kutrowska-Kita

Kolejne puchary Vital Horse wręczone!

W ostatni weekend czerwca, na hipodromie Ośrodka Jeździeckiego Arkadia w Wielkiej Lipie gościliśmy konie i jeźdźców, rywalizujących w Regionalnych i Towarzyskich Zawodach Jeździeckich w skokach przez przeszkody.
W ciągu dwóch dni zmagań sportowych mieliśmy okazję oglądać przejazdy zarówno mniej doświadczonych zawodników, jak również aktualnych reprezentantów kadry narodowej (Jarosław Skrzyczyński, Łukasz Wasilewski) , którzy przyjechali do Wielkiej Lipy ze swoimi młodymi końmi.

Pomimo niesprzyjającej aury – szczególnie w sobotnie popołudnie – zawody były bardzo udane, a jeźdźcy pewnie pokonywali wymagające technicznie parkury.
W konkursie O Puchar Firmy Vital Horse zwyciężczynią okazała się Joanna Stasiak z klubu jeździeckiego Stajnia Bukowiec, dosiadająca konia Lucyfer, która w najkrótszym czasie pokonała parkur, dodatkowo bezbłędnie pokonując jokera. Drugie miejsce zajął Łukasz Wasilewski na koniu Fabian, a trzecia była Aleksandra Kisilewicz startująca na koniu Achilles.

Zwycięzcą głównego konkursu: O Puchar Ośrodka Jeździeckiego Arkadia został Tomasz Zaleski na koniu Czardasz przed Julitą Kulpińską (Apollo) i Natalią Molendą (Neville).
Po raz kolejny na zawodach organizowanych przez Vital Horse, mieliśmy okazję wręczyć puchar najmłodszemu uczestnikowi zawodów. Tym razem została nim dziesięcioletnia Victoria Kołodzieczyk, która startowała na kucu o imieniu Arian. Mamy nadzieję, że w przyszłości będziemy mogli podziwiać Victorię na międzynarodowych hipodromach – trzymamy kciuki!

Gratulujemy wszystkim zawodnikom i ich koniom, i już teraz zapraszamy na kolejne zawody do Wielkiej Lipy, które odbędą się 13 września 2015r.

Do zobaczenia w Arkadii!